Pr. 1. december har vi forstærket holdet yderligere med hele 2 nyansættelser. Det er med både stolthed og forventning vi derfor byder velkommen til:
- SEO-specialisten, Denis Hansen. Han medbringer masser af succesfuld erfaring, også med internationalt islæt. Med ham om bord kan vi garantere vores kunder endnu bedre placeringer online.
- Salgsafdelingen har fået selskab af den erfarne sælger fra flere medier, Michael Justesen. Han skal være med til at lancere det nye medlem i watch-familien, Medwatch, i starten af 2012.
Begge er allerede i arbejdstøjet – og i gang med at løse spændende opgaver for vores kunder. Hele holdet bag Mindmill glæder sig til at kunne løfte endnu flere opgaver i 2012 til glæde og gavn for vores kunder.